Atstovaujame » Contour


Contour Plus gliukomatis - gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo sistema  

Skirtas gliukozės savikontrolei. Contour Plus gliukomatis Jums priklauso NEMOKAMAI. Skambinkite numeriu (8 5) 2699217 ir gaukite gliukomatį nemokamai!   

Novatoriška: didelis tikslumas pasitelkiant technologiją „MultiPulse“.

Patogu: dėl „Ascensia“ mėginių ėmimo technologijos „Second-Chance“ pacientai per 30 sekundžių pakartotinai gali papildyti kraujo mėginiu tą pačią juostelę, jeigu pirmojo mėginio kiekis buvo nepakankamas. Tai padeda sumažinti pakartotinio dūrimo tikimybę ir su tuo susijusią baimę, sumažina sugadintų juostelių skaičių, gaunamas ypač tikslus rezultatas, net ir pridėjus papildomą kraujo lašą.

Paprasta naudoti: jokio kodavimo ir paruošimo – gliukomatis jau paruoštas testui atlikti. Dėl „No Coding“technologijos išvengiama netinkamo kodavimo sukeliamų klaidų.

„Ascensia Contour plus“ matuoklyje iš anksto nustatytas Paprastasis režimas (L-1). Esant poreikiui, galima nustatyti Išplėstinį režimą (L-2) ir naudoti individualiai pritaikomas funkcijas: žymekliai prieš valgį ir po valgio, tyrimo po valgio priminimas, asmeniniai žemo (LO) ir aukšto (HI) gliukozės kiekio kraujyje nustatymai.

„Ascensia Contour plus“ gliukomatis naudojamas tik su „Ascensia Contour plus“ diagnostinėmis juostelėmis.

Gamintojas: „Ascensia Diabetes Care Holdings“ AG, Šveicarija.