Atstovaujame » BioNike


ICIM Internetional farmacijos kompanija – įkurta 1930 metais, Milane.

1960 metais sukūrė savo prekinį ženklą BioNike. Šis ženklas pristato derma kosmetikos linijas.

Kadangi BioNike kosmetika neturi kvapiklių, glitimo, konservantų, atlikti nikelio testai, ji yra saugesnė už kitas priemones - geriau toleruojama ypač jautrios odos.

Pasiekti tokius gerus rezultatus pavyko tik glaudžiai bendradarbiaujant su dermatologais, pediatrais, alergologais ir vaistininkais. Gydytojai ir farmacininkai pripažįsta kokia svarbi yra kasdienė priežiūra jautriai, alerginei odai.

BioNike vadovaujasi filosofija – jokių alergenų !!!

Kosmetika yra gaminama pagal griežtus reglamentus ir gamybos standartus.

 

NIKELIS = alerginis kontaktinis dermatitas

Nikelis yra atsakingas už sukeltas kontaktines alergijas, šie atvejai diagnozuoti dermatologų.

Nikelis šiuo metu yra uždraustas kosmetikoje, pagal Europos kosmetikos direktyvą 76/768 / EEB, tačiau yra leidžiami "pėdsakai“ tiek, kiek jie yra "techniškai neišvengiami“. Bet kuris kosmetikos gamintojas turi stengtis sumažinti nikelio užteršimą, tiek kiek leidžia turimos technologijos. Saugia riba yra laikoma mažesni: 0.1ppm nikelio pėdsakai. BioNike įdiegė gamybos strategiją, užtikrinančią nikelio kiekį, kiekvienoje gamybos partijoje, mažesnį nei 0,00001% (0,1 ppm)

KVAPIKLIAI

Kvepalai yra atsakingi už 12% alerginio kontaktinio dermatito atvejų,  diagnozuota dermatologų kontrolės metu. Alergijos kvepalams nėra sukeliamos kaip nuo produkto, alergijos sukeliamos vienos ar daugiau sudedamųjų dalių, naudojamų jų gamyboje. Sunku nustatyti faktinį kvepalų komponentą, kuriuo remiantis atsiranda alerginė reakcija. Rinkoje galima rasti kosmetikos be kvapų. Tačiau aromatai yra svarbūs, vartotojai, perkantys kosmetiką ieško malonaus aromato produktų. BioNike kuria alternatyvias technologijas, kurios leidžia paslėpti nemalonų kvapą, natūralių komponentų pagalba. Rezultatas – kosmetika be kvapiklių, tačiau malonaus aromato.

KONSERVANTAI

Kosmetikoje galima rasti cheminių konservantų, tokių kaip: parabenai, formaldehidai, kurie yra potencialūs, alergijų sukėlėjai. Taigi, tampa aišku, kad kosmetikos preparatų gamintojams norint pateikti kosmetiką jautriai alerginei odai, reikės sutelkti dėmesį ir mažinti arba geriau, pašalinti cheminius konservantus. BioNike, po daugiau nei 30 metų mokslinių tyrimų, sukūrė savo išsaugojimo sistemą, kuri gamyboje nenaudoja cheminių konservantų, tačiau užtikrina lygiavertį išsaugojimo veiksmingumą. Atsisakyti cheminių konservantų, reiškia, susidurti su receptūros iššūkiais. Reikia įdėti daug pastangų ir laiko kuriant alternatyvią išsaugojimo sistemą, siekiant užtikrinti tą patį produkto stabilumą. BioNike pasinaudoja pažangiausiais metodais "paslėpti" vandenį atokiau, kartu išlaikant jį kosmetikos sistemoje. Tai pasiekiama, specialių sudedamųjų dalių pagalba, kurios sulaiko vandenį. Sukuriama priešiška mikrobiologinė aplinka, pavyzdžiui, dirbant su osmotiniu slėgiu, antioksidantais ir chelantais, kurie daro konservavimo veiksmus.

GLITIMAS

Glitimo netoleravimas yra specifinė sąlyga, susijusi su sunkumais metabolizuojant  kviečių ir kitų grūdų, pavyzdžiui, rugių, miežių ir kt - glitimą.

Yra dviejų tipų glitimo netoleravimas:

  • Celiakija - nuolat netoleruojantis glitimo, baltymų sukeliamas žarnyno pažeidimas
  • ·       Jautrumas glitimui – uždegimas, be jokių akivaizdžių pažeidimų

Jautrumas glitimui buvo tiriamas gana neseniai, ilgai ignoruojamas praeityje, o dabar kartais painiojamas su celiakija. Taigi, atrodo, kad jautrumas glitimui iš tikrųjų yra liga, kuri, potencialiai gali pasireikšti vienam pacientui iš 20 !!! Daugybės kosmetikos produktų sudėtyje yra kviečių darinių (ypač, hidrolizuoti kviečių baltymai), kurie turi įvairių technologinių ir funkcinių savybių: tirština, stangrina, kovoja su raukšlėmis ir t.t ... BioNike alternatyvios technologijos, leidžia pateikti vartotojui saugų produktą, be glitimo.

Jei oda:

  • Pavargusi
  • Paraudusi
  • Niežinti
  • Deginanti
  • Dilgčiojanti

Turite naudoti specialius, be alergenų kremus, pudras ar kitas kosmetikos priemones, kurios nuramintų paraudusią niežinčią ar deginančią odą.